CHECK-UP

ERKEN TANI HAYAT KURTARIR!!!

Beslenme Bozuklukları, genetik faktörler, çevresel etkiler…. Nedeni ne olursa olsun evcil dostlarımız her zaman risk altında.

Düzenli olarak yaptıracağınız check-up programlarımız sayesinde VTM Hayvan Hastanesinin uzman kadrosu, patili dostlarımızın sadece hastalık döneminde değil; modern veteriner tıbbın öncelikli amacını gözeterek hastalıklar ortaya çıkmadan hemen önce ya da erken döneminde tespit edilip, önlemler alınarak hastalarımızın uzun ve sağlıklı yaşamına katkı sağlamaktadır.

EVCİL DOSTLARIMIZA NEDEN CHECK – UP YAPTIRMALISINIZ?

Evcil dostlarımızın sağlığını korumanın, daha ileri yaşlarda karşılaşabileceği sağlık sorunlarını önlemenin ve tedavi edilmesinin başlangıç noktasıdır. Patili dostlarımızı hastalıktan korumanın, hastalıklar oluştuktan sonra tedavi etmekten daha ekonomik olup; dostlarımızın bozulan sağlıklarının geri kazanılması daha zor bir süreçtir.

CHECK – UP PROGRAMLARI NASIL OLMALI?

VTM Hayvan Hastanesi uzman kadrosunun yapacağı fiziksel muayene sonucunda; hastalarımızın ırk, yaş, cinsiyet ve yatkın olduğu hastalıklar göz önünde bulundurularak hastalarımıza özel laboratuvar ve radyolojik incelemelerin yer aldığı check-up programlarını planlamaktadır.